DureX
Dobro Dosli Registrujte se odma Smile
i prijavite se za organizaciju ili za gamemastera igrajte na nasem serveru zaposlite se /poslovi i uzivajte
DureX
Dobro Dosli Registrujte se odma Smile
i prijavite se za organizaciju ili za gamemastera igrajte na nasem serveru zaposlite se /poslovi i uzivajte
DureX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 [APP] Niwwiak_Santiago

Ići dole 
+2
Phoenix
Niwwiak_Santiago
6 posters
AutorPoruka
Niwwiak_Santiago
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Niwwiak_Santiago


Broj poruka : 65
Datum upisa : 15.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Beograd

[APP] Niwwiak_Santiago Empty
PočaljiNaslov: [APP] Niwwiak_Santiago   [APP] Niwwiak_Santiago Icon_minitimeUto Jun 15, 2010 6:00 pm

Prijavljujem se , trebao sam da drzim sa vama , ali moze i GM sa liderom Wink bicu zadovoljan , napravi kod po kom da se prijvim il primaj ovako , samo znaj da sam se prijavio
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nucleo-samp.iz.rs
Phoenix
Nov Korisnik
Nov Korisnik
avatar


Broj poruka : 16
Datum upisa : 11.06.2010

[APP] Niwwiak_Santiago Empty
PočaljiNaslov: Re: [APP] Niwwiak_Santiago   [APP] Niwwiak_Santiago Icon_minitimeUto Jun 15, 2010 9:24 pm

Evo mogu ja biti znam sve komande znam sve o RP-u i sve sto treba Nidzo zna pa evo mene kao predloga.
Nazad na vrh Ići dole
Stefke Haos
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Stefke Haos


Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.06.2010
Godina : 30

[APP] Niwwiak_Santiago Empty
PočaljiNaslov: Re: [APP] Niwwiak_Santiago   [APP] Niwwiak_Santiago Icon_minitimeSre Jun 16, 2010 12:21 am

Ma meni da date GM!Imam iskustvo,znam pravila,bio sam admin na BB! Smile
Stefke Haos
Nazad na vrh Ići dole
Andrej
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Andrej


Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.06.2010

[APP] Niwwiak_Santiago Empty
PočaljiNaslov: Re: [APP] Niwwiak_Santiago   [APP] Niwwiak_Santiago Icon_minitimeSre Jun 16, 2010 8:40 am

I ja imam iskustvo znam sve o RP pravila, znam da pomazem igracima, extra se snalazim.. A i bio sam na mnogim serverima i Gm i Admin i Head...
Nazad na vrh Ići dole
Nidza_Haos
Admin
Admin
Nidza_Haos


Broj poruka : 23
Datum upisa : 11.06.2010

[APP] Niwwiak_Santiago Empty
PočaljiNaslov: Re: [APP] Niwwiak_Santiago   [APP] Niwwiak_Santiago Icon_minitimeSre Jun 16, 2010 10:55 am

Andrej ti prvo nisi ni uso na server oces gm
Nazad na vrh Ići dole
Jole
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Jole


Broj poruka : 26
Datum upisa : 16.06.2010
Godina : 30
Lokacija : Aljaska

[APP] Niwwiak_Santiago Empty
PočaljiNaslov: Re: [APP] Niwwiak_Santiago   [APP] Niwwiak_Santiago Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 2:58 pm

AXAXAXAXAXAXX!!!!!!!!! Daj meni, ne daj meni, ma meni bre daj..... ahahahhahahahaha
Decai sacekaj te da izadje obrazac po kojim se prijavljuje..... Nisi ti ni admin ni GM da pises prijavu a niko je nije OPEN????????
I trulo je da svi budu Admini i GM, trebao bi samo da ima Admin, i to jedan head i jos 2.... Da bi svima bilo zanimljivo da se igra, a ne njih 6 dobije GM 4 admina i onda, @ ALo bre ja sam admin, ne moze to tako@ @ alo bre ja sam admin mogu da radim sta hocu@ >>>>>!!!! To je moj predlog...
Nazad na vrh Ići dole
http://durex.darkbb.com/
Nidza_Haos
Admin
Admin
Nidza_Haos


Broj poruka : 23
Datum upisa : 11.06.2010

[APP] Niwwiak_Santiago Empty
PočaljiNaslov: Re: [APP] Niwwiak_Santiago   [APP] Niwwiak_Santiago Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 3:12 pm

pa ima samo 2 heada i 2 gm i nista vise morace da se potrude ovi malo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





[APP] Niwwiak_Santiago Empty
PočaljiNaslov: Re: [APP] Niwwiak_Santiago   [APP] Niwwiak_Santiago Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
[APP] Niwwiak_Santiago
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DureX :: Prijavljivanja :: prijavljivanje za gamemastera-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions