DureX
Dobro Dosli Registrujte se odma Smile
i prijavite se za organizaciju ili za gamemastera igrajte na nasem serveru zaposlite se /poslovi i uzivajte
DureX
Dobro Dosli Registrujte se odma Smile
i prijavite se za organizaciju ili za gamemastera igrajte na nasem serveru zaposlite se /poslovi i uzivajte
DureX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijava za gm Stefan_Cool

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Stefan_Cool
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Stefan_Cool


Broj poruka : 20
Datum upisa : 16.06.2010

Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 3:19 pm

Ime na serveru:Stefan_Cool
Koliko dugo igrate samo:oko 2 god
Nekoliko komandi gm-a:/goto,/kick,/jail (na nekim serverima),/slap,itd.....
Dali ste nekad bili gm ili admin:da
dali imate iskustva sa gm-om:da
Ako vas izaberemo stacete uraditi:dovodicu igrace pomagacu pocetnicima ako bude trebalo sredjivadju forum i pomagati sta bude trebalo


Poslednji izmenio Stefan_Cool dana Čet Jun 17, 2010 8:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Niwwiak_Santiago
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Niwwiak_Santiago


Broj poruka : 65
Datum upisa : 15.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 3:50 pm

decko , pojma nemas
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nucleo-samp.iz.rs
Boza
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Boza


Broj poruka : 38
Datum upisa : 15.06.2010
Godina : 31
Lokacija : Nis-Srbija

Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 4:02 pm

Kako se pravi pametan ovaj Niwwiak u pm!!!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan_Cool
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Stefan_Cool


Broj poruka : 20
Datum upisa : 16.06.2010

Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:03 pm

DECKO oces da ti ja malo mumu jebem glupu ja sam bio admin na BB samp i pitaj ivana i nemoj vise da mi seres molimte
Nazad na vrh Ići dole
Boza
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Boza


Broj poruka : 38
Datum upisa : 15.06.2010
Godina : 31
Lokacija : Nis-Srbija

Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 9:13 pm

Kome to?
Nazad na vrh Ići dole
Jole
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Jole


Broj poruka : 26
Datum upisa : 16.06.2010
Godina : 30
Lokacija : Aljaska

Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitimePet Jun 18, 2010 5:55 am

Sta oce vise ovaj Niwwak jbt, u svakoj temi nesto kenja. Ajde vise decko iskuliraj jbt. Svaka drugi post mu je "ахаха" ili "lol" ili " ok" ili " da" stvarno ne kapiram, i jos se prijavio za GM a po forumu samo spama... ako je decko napisao prijavu, sta ti ima da komentarises. I nemate jos obrazac za prijavu, tako da se nadam da ce ovo sve da vam poniste..... muhahah
Nazad na vrh Ići dole
http://durex.darkbb.com/
Brdja-Bleja
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Brdja-Bleja


Broj poruka : 14
Datum upisa : 13.06.2010

Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitimePet Jun 18, 2010 9:36 am

Niwwiak je upravu!!!ti i onaj lik ne znam kako se zove mislite da na serveru svi treba da se ubijamo a to je DM...
Nazad na vrh Ići dole
Stefan_Cool
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Stefan_Cool


Broj poruka : 20
Datum upisa : 16.06.2010

Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitimePet Jun 18, 2010 11:12 am

decko nauci pravila nauci swat i nemoj da mi jedes gova jel mogu da vas obadvojicu ucim repati i Niwwiak me je pohvali ako nisi znao!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Brdja-Bleja
Nov Korisnik
Nov Korisnik
Brdja-Bleja


Broj poruka : 14
Datum upisa : 13.06.2010

Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitimeSub Jun 19, 2010 3:00 pm

Svejedno se raspadas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava za gm Stefan_Cool Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za gm Stefan_Cool   Prijava za gm Stefan_Cool Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava za gm Stefan_Cool
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DureX :: Prijavljivanja :: prijavljivanje za gamemastera-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions